Snow Ballet rožė baltų arba beveik baltų dvigubų 17–25 puodelio formos žiedlapių žiedų, surinktų žiedynuose. Pumpuras yra suapvalintas, žalsvai kreminis, lėtai atsiveria. Lapija yra blizgi, veislė gali būti naudojama kaip žemės dangos augalas.
8,00 € – 12,80 €Price range: 8,00 € through 12,80 €
Turime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Balta |
| Žiedų skaičius ant stiebo: | 3-5 |
| Kvapas: | Kvepianti |
| Žiedo dydis: | 4-5 см |
| Aukštis: | 40-60 см |
| Plotis: | 100-150 см |
| USDA: | 6 zona |
| Atsparumas miltligei: | Vidutinis |
| Atsparumas juodligei: | Vidutinis |
| Žydėjimas: | Pakartotinas |