Žemas, išplitęs krūmas gali būti naudojamas kaip žemės dangos augalas. Pusiau dvigubi, apie 20 žiedlapių žiedai yra tamsiai rožiniai su levandų fonu, su laiku tampa šviesiai rožiniai. Lapai tamsiai žali, blizgūs.
12,80 € Original price was: 12,80 €.10,88 €Current price is: 10,88 €.
Turime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Tamsiai rožinė su levandu atspalviu |
| Žiedu skaičius ant stiebo | |
| Kvapas | Silpnas |
| Žiedo dydis: | 4-6 cm |
| Aukštis: | 40 -60 cm |
| Plotis: | 70-100 cm |
| Atsparumas šalčiui | 6 zona |
| Atsparumas miltligei | Didelis |
| Atsparumas dėmėtligei | Didelis |