Eddy Mitchell žiedai aksominės raudonos spalvos, vėliau beveik juodi, su aukso geltonumo apačia. Aromatas yra silpnas arba jo visai nėra. Žiedai yra taurės formos, apie 10 cm skersmens, su apie 30 žiedlapių, dažniausiai pasirodo po vieną. Krūmas šakotas ir vidutinio aukščio.
8,00 € – 12,80 €Price range: 8,00 € through 12,80 €
Neturime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Tamsiai raudona su aukso geltonumo pagrindu |
| Žiedu skaičius ant stiebo | 1-3 vnt |
| Kvapas | Silpnas |
| Žiedo dydis: | 8-12 cm |
| Aukštis: | 50-60cm |
| Plotis: | 40 cm |
| Atsparumas šalčiui | 6 zona |
| Atsparumas miltligei | Didelis |
| Atsparumas dėmėtligei | Didelis |