Stortebeker nauja hibridinė arbatinė rožė iš Tantau turi šviesiai raudonus, tankiai paklotus, šviečiančius 10–12 cm skersmens žiedus, kurie traukia dėmesį iš tolo. Aromatas malonus, švelnus. Žydėjimas gausus, pasikartojantis. Krūmas 80–120 cm aukščio, labai tankus, kompaktiškas; tiek vazonuose, tiek gėlynuose sukuria tvirtą ir patrauklų vaizdą.
8,00 € – 12,80 €Price range: 8,00 € through 12,80 €
Neturime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Raudona |
| Žiedu skaičius ant stiebo | 3-5 vnt |
| Kvapas | Vidutiniškas |
| Žiedo dydis: | 10–12 cm |
| Aukštis: | 80–120 cm |
| Plotis: | 50 cm |
| Atsparumas šalčiui | 5 zona |
| Atsparumas miltligei | Didelis |
| Atsparumas dėmėtligei | Vidutinis |