Mozart žiedai baltai rožiniai, didelis baltas centras, apsuptas plačiu vyšnių raudonumo kraštu, greitai nublunka iki rausvos spalvos, o vėliau nyksta lėčiau, kol gėlė tampa beveik balta. Gėlės atsiranda didelėse 20–50 vienetų žiedinėse formose ir sukuria puikų efektą masėje. Bendra išvaizda yra kažkur tarp balerinų ir Marjorie mugės, tačiau Mocartas išsiskiria keliais atžvilgiais – lapija yra daug mažesnė ir nėra linkusi į juodąsias dėmes.
8,00 € – 12,80 €Price range: 8,00 € through 12,80 €
Turime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | dvispalvis, šviesiai rožinis |
| Žiedu skaičius ant stiebo | 5-10 vnt |
| Kvapas | Kvepianti |
| Žiedo dydis: | 3-4 см |
| Aukštis: | 100-120 см |
| Plotis: | 200 cm |
| USDA: | 5 zona |
| Atsparumas miltligei | Vidutinis |
| Atsparumas juodligei: | Vidutinis |