Žiedas baltas su abrikosiniu centru, puodelio formos, dvigubas, viename žiede 25–40 žiedlapių, žiedo skersmuo 8–10 cm, turi sodrų vaisių aromatą, žiedai renkami dideliuose žiedynuose. Krūmas
labai aukštas su stačiais ūgliais, lapas vidutinio dydžio, žalias, blizgus.
12,80 €
Turime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Balta su abrikosiniu viduriu |
| Žiedu skaičius ant stiebo | 5-10 vnt |
| Kvapas | Vidutiniškas |
| Žiedo dydis: | 8-10 cm |
| Aukštis: | 80-100cm |
| Plotis: | 70 cm |
| Atsparumas šalčiui6 | 6 zona |
| Atsparumas miltligei | Didelis |
| Atsparumas dėmėtligei | Didelis |