POETRY žiedai su amžiumi praranda ryškumą ir tampa švelniai rožiniai. Žiedai turi raukintus žiedlapius ir formuoja didelius žiedynus. Skleidžia švelnų, malonų aromatą. Žydėjimas vyksta bangomis visą sezoną. Krūmas auga vertikaliai, jo lapai blizgūs, suteikiantys papildomo dekoratyvumo.
12,80 €
Turime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Švelniai rožinė |
| Žiedu skaičius ant stiebo | 3-5vnt |
| Kvapas | Lengvas |
| Žiedo dydis: | 7-9см |
| Aukštis: | 80 cm |
| Plotis: | 50 cm |
| USDA: | 6 zona |
| Atsparumas miltligei | Didelis |
| Atsparumas juodligei: | Didelis |