Marchenzauber -tankiai dviguba nostalgiškos formos gėlė, kreminės rožinės spalvos su abrikosų centru. Veislė atspari ligoms. [ADR]
8,00 € – 12,80 €Price range: 8,00 € through 12,80 €
Neturime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Kreminė su rožiniu viduriu |
| Žiedu skaičius ant stiebo | 3-5 |
| Kvapas | Labai kvepianti |
| Žiedo dydis: | 9-10см |
| Aukštis: | 80 см |
| Plotis: | 60 cm |
| USDA: | 6 zona |
| Atsparumas miltligei | Didelis |
| Atsparumas juodligei: | Didelis |
| Žydėjimas: | Pasikartojantis |