Koko Loko unikali floribundinė kavos su pienu spalva sklandžiai keičia spalvą, tampa levandų spalvos. Išblukusi gėlė vėl pasikeičia, įgauna šokoladinį atspalvį. Atsivėręs pumpuras gali pasigirti ne tik spalva, bet ir nepriekaištinga žiedo forma, klasikiniu hibridiniu arbatos rožės pumpuru, 26-40 žiedlapių. Krūmas mažas, tankus, suapvalintas, vidutiniškai žalias, pusiau blizgiais lapais.
8,00 € – 12,80 €Price range: 8,00 € through 12,80 €
Turime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Pieno šokolado.besikeičianti |
| Žiedu skaičius ant stiebo | 1-3 vnt |
| Kvapas | Kvepianti |
| Žiedo dydis: | 5-8 см |
| Aukštis: | 75-90 см |
| Plotis: | 50-70cm |
| USDA: | 6 zona |
| Atsparumas miltligei | Didelis |
| Atsparumas juodligei: | Vidutinis |