Ryškūs JUDY GARLAND daugiaspalviai, pilnaviduriai su daugybe žiedlapių žiedai, kurių spalva nužydint tamsėja. Iš pradžių jie geltoni, su oranžiško atspalvio žiedlapių pakraščiais, po to kraštai ryškėja iki oranžinio ar skaisčiai raudono atspalvio, o nužydint žiedas atrodo labiau raudonas nei geltonas. Atsiranda kekėmis iki 10 vnt., todėl visos spalvos ir tarpiniai atspalviai ant krūmo būna vienu metu. Žiedai tinkami skinti. Krūmo forma tanki, krūmas stipriai dygliuotas, šakotas, smulkūs ryškiai žali lapai. Visumoj veislė stipri ir atspari. Kvapni.
8,00 € – 12,80 €Price range: 8,00 € through 12,80 €
Turime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Geltonai raudona |
| Žiedų skaičius ant stiebo: | 3-5 |
| Kvapas: | Vidutinis |
| Žiedo dydis: | 6-7 см |
| Aukštis: | 100-150 см |
| Plotis: | 100 см |
| USDA: | 6 zona |
| Atsparumas miltligei: | Didelis |
| Atsparumas juodligei: | Vidutinis |
| Žydėjimas: | Pakartotinas |