Blue Bajou Įspūdinga, žemai auganti floribunda rožė, pasižyminti subtiliais, kvapniais pilkšvai alyviniais žiedais. Visiškai išsiskleidę žiedai yra plataus, lėkštės formos, su ryškiai matomu „akių“ centru ir kuokeliais, kurie suteikia ypatingo žavesio. Norint užtikrinti sveiką ir vešlų augimą, šiai rožei būtina parinkti tinkamą vietą – šviesią ir apsaugotą nuo stiprių vėjų – bei reguliariai aprūpinti kokybiškomis maistinėmis medžiagom
8,00 € – 12,80 €Price range: 8,00 € through 12,80 €
Turime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Alyvinė |
| Žiedu skaičius ant stiebo | 3-5 vnt |
| Kvapas | Silpnas |
| Žiedo dydis: | 7-8 см |
| Aukštis: | 60-80 cm |
| Plotis: | 60 cm |
| USDA: | 6 zona |
| Atsparumas miltligei | Vidutini |
| Atsparumas juodligei: | Vidutinis |