Rožių sodinukai internetu

Rožių sodinukai internetu-lengviausia galimybė  pasirinkti įvairiaspalves rožes. Nors rožių sodinimas atrodo sudėtinga užduotis, yra keli patarimai, kurie pravers norintiems ne tik turėti gražiai ir kokybiškai įrengtą rožių kompoziciją, bet tuo pačiu ir šiek tiek sutaupyti.    Patirtis rodo,kad daugelis nežino, kaip suformuoti rožyną ir kaip jas sodinti ir prižiūrėti,kuris vėliau sunyksta. Prarandame ne tik pinigus,bet ir tikėjimą rožėmis,kurios gali Jums suteikti tokią vietelę,kuri gali tapti nuosavu oazės kampeliu ar šeimininko skonio vizitine kortele. 

   Pildydami Jūsų pageidavimus, mes atvyksime pas jus su jūsų užsakytais rožių sodinukais internetu sutartu laiku ,suteiksime reikalingą informacija-konsultacijas   apie rožių auginimą,patarsime kur ir kaip pasodinti.
Pagal kiekvieno kliento poreikius bei finansines galimybes pasiūlysime optimaliausią variantą – sprendimą, kaip įsirengti rožyną.

Užsakymai: Naują 2024 m.katalogą pateiksime vasario 01 d. Užsakymus pradėsime vykdyti nuo gegužės pradžios  pagal grfiką.

Ypatingas pasiūlymas; išankstinius didelius užsakymus pristatysime patys- taip saugiau.

(užsakymus pristatysime nuo gegužės pradžios,kai bus tinkamas laikas sodinti ir suderinsime pristatymą)

Rožių sodinukai | Rožių sodinukai internetu užsakymai

agronomo.patarimai@gmail.com

+370 652 78157