Internetinės parduotuvės http://www.roziurojus.lt pirkimo taisyklės ir sąlygos

 

Pirkimas

  • jei este naujas vartotojas Jums reikia UŽSIREGISTRUOTI (registracijai netinka one.lt paštas), jei registruotas – PRISIJUNGTI;
  • išsirinkite prekę, į langelį įrašykite pageidaujamą kiekį ir paspauskite mygtuką UŽSISAKYTI, jei šalia šio mygtuko nėra langelio kiekiui įrašyti, jį paspaudus į krepšelį bus įtrauktas 1 vnt ;
  • prekė atsiras PIRKINIŲ KREPŠELYJE;
  • jei užsakymo nebaigėte ir norite, kad jis išliktų jūsų pirkinių krepšelyje – atsijunkite paspaudę žodį ATSIJUNGTI;
  • atidžiai peržiūrėkite savo PIRKINIŲ KREPŠELĮ, jei ką koregavote paspauskite mygtuką ATNAUJINTI KREPŠELĮ;
  • jei norite išsiųsti užsakymą spauskite mygtuką APMOKĖTI,
  • paspaudę mygtuką APMOKĖTI išvysite asmeninę informaciją, pasitikrinkite ar teisingas pristatymo adresas (prašome naudoti lietuviškas raides). Visi raudona žvaigždute pažymėti laukeliai turi būti užpildyti. Jei esate registruotas mūsų vartotojas ir užsakote ne pirmą kartą, įsitikinkite, kad varnelė „SUKURTI PASKYRĄ“ nuimta.  Jei turite pastabų ar pageidavimų įrašykite į skiltį UŽSAKYMO PASTABOS ir spauskite mygtuką UŽSAKYTA. Jei užsakymas neužfiksuotas, viršuje atsiras įspėjimas raudonomis raidėmis kas buvo atlikta neteisingai. Jei užsakymas atliktas teisingai, pamatysite užrašą: Krepšelis tuščias. Užsakymo patvirtinimą gausite el.paštu
  • dienos bėgyje į savo el. paštą gausite užsakymo patvirtinimą ir numerį bei informaciją apie apmokėjimą.

 

Garantija ir prekių grąžinimas

Visi mūsų augalai ir jiems skirti produktai turi jus pasiekti puikios būklės ir šviežumo, taip, kaip jie paliko mūsų medelyną. Jei nesate patenkintas jų būkle atvykimo metu, galite atsisakyti jas priimti, arba praneškite mums kaip įmanoma greičiau (maksimaliai per 14 dienų) ir mes pasirūpinsime pakeitimu arba grąžinimu. Jums pageidaujant, grąžinsime pinigus. Mūsų atsakomybė yra pagal tas prekių kainas, kurios nurodytos interneto svetainėje. Jūs turėsite atsiųsti mums atgal supakuotas prekes tuo pačiu būdu ir toje pačioje pakuotėje kaip gavote.

Užsakymo atšaukimas

Jei norite atšaukti užsakymą, turėtumėte susisiekti su mumis elektroniniu paštu ar telefonu. Jei jūsų užsakymas yra dėl ne greitai gendančių prekių, jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti užsakymą iki 7 darbo dienų po gavimo. Jūs turite tinkamai pasirūpinti globojamomis prekėmis ir jos turi būti grąžintos mums, originalioje pakuotėje, supakuotos tuo pačiu būtų, kuo greičiau, jūsų kaštais. Jei prekė yra didelė, mes galime pasirūpinti už jus jos paėmimu, o jūs apmokėsite mums paslaugos savikainą (pateiksime Jums išrašą). Mes pasiliekame teisę anuliuoti bet kokį užsakymą. Jūsų kaip vartotojo teisės, nėra įtakojamos bet kurios iš šių verslo sąlygų.

 

Užsakymo siuntimas bendrai

Išankstinius užsakymus pradedame išvežioti gegužės mėnesį esant palankioms oro sąlygoms sodinukų sodinimui į žemę. Dideli išankstiniai užsakymai (užfiksuoti iki balandžio pabaigos) vykdomi mūsų įmonės transportu pagal gafiką per gegužės mėnesį suderinus laiką telefonu. Kiti užsakymai vykdomi 14 d.d  bėgyje. Jūs gausite pranešimą telefonu ir/arba elektroniniu paštu dėl užsakymo pristatymo datos.
Gyvų augalų pristatymas nėra tas pats, kaip negyvų prekių pristatymas. Šiuo atveju svarbiausia saugus tiekimas. Jei mes turime kokių nors abejonių dėl ekstremalių oro sąlygų, pavyzdžiui, per didelio karščio ar šalčio, ir / ar ilgesnio tiekimo laiko rizikos (pvz. prieš savaitgalį), mes Jums nedelsiant pranešime apie šias aplinkybes ir pasiūlysime jums artimiausią pristatymo datą. Ši taisyklė taip pat taikoma, kai augalai nėra pasirengę palikti medelyno (dėl specifinių priežasčių – augimo stadijos, liūties arba apsaugos nuo kenkėjų ir ligų priemonių taikymo). Prieš patvirtindami savo užsakymą, jūs turėtumėte patikrinti konkrečių augalų siuntimo sąlygas. Jei yra planuojamų vėlavimų išimties tvarka mes pasiliekame sau teisę pristatyti per ilgesnį laiką, atsižvelgiant į internetinės prekybos taisykles, galiojančias Lietuvoje ir ES.

Mokėjimas

Mes priimame šiuos mokėjimo būdus: el. bankininkyste – PAYSERA (MOKĖJIMAI.LT) sistemoje, COD (grynaisiais pinigais pristatymo metu –  tik Lietuvoje), paprastuoju banko pavedimu eurais.

Užsakymai yra apmokami per Paysera sistemą. Ši sistema ne tik leidžia pasirinkti apmokėjimą per bet kurį Lietuvos banką, bet ir kreditinėmis kortelėmis. Mūsų parduotuvėje Jūs suformuojate užsakymą ir tada esate nukreipiami į mokejimai.lt, kur pasirenkate Jums patogų mokėjimo būdą ir apmokate. Jums apmokėjus užsakymą per mokejimai.lt sistemą, mes akimirksniu gauname apie tai žinutę ir nedelsdami galime pradėti vykdyti užsakymą. Jeigu bet kokios prekės nebėra galimybės patiekti – mes grąžiname pinigus. Pinigų gražinimus vykdome per tris banko darbo dienas.
 

Prekių pristatymas

Paslaugos kaina  6EUR  (krepšelis kainą suskaičiuoja automatiškai). Šis mokestis fiksuotas, nepriklausomai nuo augalų kieko KREPŠELYJE.

Pristatymo dieną kurjeris jums paskambins ir sutars su jumis patogų pristatymo laiką.

Kainos

Kainos nurodytos su PVM. Mes pasiliekame teisę keisti kainas iš anksto neįspėjus, arba pasikeitus PVM tarifui.

Specialūs pasiūlymai, kuponų kodai

Visi specialūs pasiūlymai, kuponų kodai, nuolaidos gali būti naudojami tik vieną kartą. Bet koks kupono kodas arba nuolaida negali būti naudojami kartu su bet kuria kita nuolaida (nuolaidos nesumuojamos).

Prekės vaizdai

Prekių vaizdai yra iliustracinio pobūdžio, išsamesnė informacija pateikiama produkto apraše. Prierašas GYVA FOTO reiškia, kad augalas atrodys panašiai (atsižvelgiant į metų laiką)

Pardavimo sąlygos

Informacija pateikta apie produktus paremta mūsų žiniomis, ir yra skirta tik bendram susipažinimui. Visi matmenys, ūgiai, svoriai ir tūriai yra apytiksliai. Gaminio aukštis yra apytikslis aukštis įskaitant vazoną (tarą). Taip pat atminkite, kad aplinkos veiksniai gali turėti įtakos augalų augimui (pvz. rudenį pamatuotas augalas pavasarį gali būti apgenėtas). Detaliau apie matmenis žiūrėkite skyriuje Trumpiniai augalų pavadinimuose. Jums pageidaujant, galime atsiųsti konkrečiai jūsų užsakytų ir siuntimui atrinktų augalų nuotraukas prieš išsiuntimą.

Alternatyvos

Kartais prekių (augalų) nebegalima pateikti dėl pakenkimo, sąlygoto aplinkos veiksnių, dėl aukštos paklausos ar kitų priežasčių. Tokiu atveju, mes galime išsiųsti kruopščiai atrinktą alternatyvą. Jei mūsų atsiųsta alternatyva neatrodo priimtina, būtinai nedvejodami susisiekite su mumis ir mes jums pervesime grąžinamąją išmoką padengti neturimos prekės kainai.

Klientų aptarnavimas

Dėl visų užklausų, paraiškų dėl prekių praradimo ar sugadinimo pervežant, būtina nurodyti užsakymo numerį arba savo pilną adresą. Susisiekite su mumis įprastais būdais.

Skundai

Į jūsų skundus reaguosime nevėliau kaip per 5 darbo dienas, ir pasiūlysime sprendimą, bei informuosime jus apie priimtus sprendimus.

 

PAVYZDINĖ NUOTOLINĖS SUTARTIES AR NE PREKYBOS PATALPOSE SUDARYTOS SUTARTIES ATSISAKYMO FORMA

 

 

 

(Šią formą užpildyti ir grąžinti tik tada, jei norite atsisakyti sutarties)

 

 

 

– Kam [čia verslininkas įrašo savo vardą ir pavardę ar pavadinimą, adresą ir, jei turi, savo fakso numerį ir elektroninio pašto adresą]:

 

– Aš / Mes* pranešu (-ame), kad atsisakau (-ome) pirkimo–pardavimo sutarties dėl šių prekių* / šių paslaugų teikimo sutarties*,

 

– Užsakytų* / gautų* [data],

 

– Vartotojo (-ų) vardas, pavardė,

 

– Vartotojo (-ų) adresas,

 

– Vartotojo (-ų) parašas (-ai) (tik jei ši forma pateikiama popierine forma),

 

– Data.