Sodo rožės

Sodo rožės yra populiariausia sodo gėlė. Jo krūmai puošia vasarnamius ir parkus. Kai kurios veislės tinka mažam sodui, kitos sudaro didelių žydinčių plotų pagrindą. Koks būtų idealus gėlių sodas jūsų galvoje? Jame būtinai turi augti gražios ir ryškios gėlės, pritraukiančios dėmesį ne tik savo išvaizda, bet ir kvapu.Jos yra tik vienos iš tų augalu. Vienose rožėse šakos yra padengtos mažais spygliais, kitose – visiškai nuogos. Rožės taip pat turi skirtingus lapus. Jie gali būti odiniai, blizgūs arba pailgi, tankūs arba smailūs

Internetinėje parduotuvėje pateikiamos veislės gali papuošti jūsų sodą, sklypą, terasą ar balkoną. Kiekvienas sodinukas yra unikalus ir turi galimybę suteikti džiaugsmo, įkvėpimo ir kvapo magijos. Svarbiausia pasirinkti tinkamą augalą, atsižvelgiant į kraštovaizdžio ypatybes, jo dydį ir jūsų asmenines nuostatas. Veislės, kuriomis prekiaujame skiepytos,todėl ypatingai tinka auginti Lietuvoje.

Internetinėje parduotuvėje Rožių rojus galite nebrangiai nusipirkti rožių sodinukų su pristatymu visoje Lietuvoje. Plati rūšių įvairovė ir didžiulis asortimentas nepaliks abejingų nė vieno augalų augintojo.