Perennial Blue vijoklinė rožė turi mažų gėlių, iš pradžių alyvinių, o vėliau šviesiai violetinių, grupes. Veislė siekia 2,5–3 m aukščio. Remontantinis žydėjimas, iki pirmųjų šalnų, norint paskatinti pakartotinį žydėjimą, nuvytusius žiedus reikia pašalinti. Veislė 2006 metais Baden-Badene gavo sidabro medalį. Intensyvus saldus aromatas. Labai atsparus ligoms.
12,80 €
Neturime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | purpurinė violetinė |
| Žiedu skaičius ant stiebo | 5-10 vnt |
| Kvapas | Labai Kvepianti |
| Žiedo dydis: | 3-4 см |
| Aukštis: | 250-300 см |
| Plotis: | 200 cm |
| USDA: | 6 zona |
| Atsparumas miltligei | Didelis |
| Atsparumas juodligei: | Didelis |