Duftwolke grožis, dydis ir nepakartojamas aromatas – ši rožė turi visas šias savybes. Ji augi, atspari ligoms, bet kartais suserga miltligę ar dėmėtligę (naudokite profilaktines priemones), bet greit pasveiksta. Tik žiedų spalva labai Įdomi- sunku net aprašyti: skaisti rausva, švelni plytų, oranžinė, koralų.
8,00 € – 12,80 €Price range: 8,00 € through 12,80 €
Turime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Koralu raudona |
| Žiedų skaičius ant stiebo: | 1-3 |
| Kvapas: | Stiprus |
| Žiedo dydis: | 10-12 см |
| Aukštis: | 60-70 см |
| Plotis: | 60 см |
| USDA: | 6 zona |
| Atsparumas miltligei: | Vidutinis |
| Atsparumas juodligei: | Reikalinga profilaktika |
| Žydėjimas: | Pakartotinas |