Blue Nile per visą žydėjimą pasižymi gardžiu aromatu ir alyvine spalva. Jos yra elegantiškos formos, atsiranda po vieną arba po 2–3 žiedus. Krūmas kietas, stačias, dygliuotas, labai dideliais tamsiais lapais.
8,00 € – 12,80 €Price range: 8,00 € through 12,80 €
Turime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Alyvinė |
| Žiedų skaičius ant stiebo: | 1-3 |
| Kvapas: | Labai stiprus |
| Žiedo dydis: | 10-12 см |
| Aukštis: | 100-125 см |
| Plotis: | 100см |
| USDA: | 6 zona |
| Atsparumas miltligei: | Vidutinis |
| Atsparumas juodligei: | Vidutinis |
| Žydėjimas: | Pakartotinas |