Concerto yra šviesiai persikų spalvos, su šviesiai geltonu centru ir geltona apatine žiedlapių puse. Kai žiedai pirmą kartą atsiskleidžia, žiedlapiai dažnai būna gofruoti, dažnai persidengia vienas su kitu kaip plytelės. Gėlės centras yra gilios abrikoso spalvos, kuri sukuria labai patrauklų neįprastos formos ir subtilių gėlių derinį.
12,80 €
Neturime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Abrikosine |
| Žiedu skaičius ant stiebo | 5-10 vnt |
| Kvapas | Kvepianti |
| Žiedo dydis | :8-9 см |
| Aukštis: | 90-100 см |
| Plotis: | 100 cm |
| USDA: | 6 zona |
| Atsparumas miltligei | Didelis |
| Atsparumas juodligei: | Didelis |