Žiedai dvigubi, rutuliški, rausvai raudoni. Aromatas stiprus, vaisinis, intensyviausias ryte ir vakare. Žydi pakartotinai. Lapai atsparūs juodosioms dėmėtligei ir miltligei. Krūmas lieknas, vertikaliai augantis, 80 cm aukščio ir 40 cm pločio.
12,80 €
Turime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Tamsiai rožinė |
| Žiedu skaičius ant stiebo | 3-5 |
| Kvapas | Stiprus |
| Žiedo dydis: | 6 cm |
| Aukštis: | 40 -80 cm |
| Plotis: | 40-60 cm |
| Atsparumas šalčiui | 6 zona |
| Atsparumas miltligei | Didelis |
| Atsparumas dėmėtligei | Didelis |