Šviesiai rausvi žiedlapiai dantytu kraštu. Aromatas harmoningas, rafinuotas alyvinės, rausvos pudros ir citrinos natomis. Žydi gausiai, kartojasi, iki šalnų. Lapai yra matiniai ir atsparūs ligoms.
8,00 € – 12,50 €Price range: 8,00 € through 12,50 €
Neturime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | giliai rožinė |
| Žiedu skaičius ant stiebo | 1 vnt |
| Kvapas | Kvepianti labai stipriai |
| Žiedo dydis: | 10-12 см |
| Aukštis: | 40-60 см |
| Plotis: | 100 cm |
| USDA: | 6 zona |
| Atsparumas miltligei | Vidutinis |
| Atsparumas juodligei: | Vidutinis |