Queen of Hearts lašišos oranžinės spalvos, lėkštės formos, tankiai dvigubi (iki 120 žiedlapių) žiedai su lengvu aromatu, ant ūglių tiek pavieniais, tiek mažais žiedynais. Vertikalus, kompaktiškas krūmas tamsiai žalia, pusiau blizga, tankia lapija. Žydėjimas gausus, kartojamas.
12,80 €
Neturime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Lašišine |
| Žiedu skaičius ant stiebo | 1-3 vnt |
| Kvapas | Kvepianti |
| Žiedo dydis: | 8-10 см |
| Aukštis: | 70-80 см |
| Plotis: | 40 cm |
| USDA: | 6 zona |
| Atsparumas miltligei | Didelis |
| Atsparumas juodligei: | Didelis |