Belle Rives nuostabi tamsiai ir spindinti vyšninės rausvos spalvos, maždaug 35 žiedlapių žiedais Stiprus, malonus vaisinis aromatas. Tvirta ir tanki, tamsiai žalia atlasinė lapija.
Labai atspari ligoms.
12,80 € Original price was: 12,80 €.10,88 €Current price is: 10,88 €.
Turime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Raudona |
| Žiedu skaičius ant stiebo | 3-5 vnt |
| Kvapas | Stiprus |
| Žiedo dydis: | 10–12 cm |
| Aukštis: | 90 cm |
| Plotis: | 50 cm |
| Atsparumas šalčiui | 6 zona |
| Atsparumas miltligei | Didelis |
| Atsparumas dėmėtligei | Vidutinis |