ALAIN SOUCHON spalva raudona. Stiprus, saldus anyžių, aviečių, braškių aromatas. Gėlė tankiai supakuota, nuo 75 iki 100 žiedlapių, nostalgiškos formos. Žydi visą sezoną, atsparus karščiui. Lapija didelė ir pusiau blizgi.
12,80 €
Turime
Prekių pristatymo sąlygas ir informacija rasite puslapyje: Prekių pristatymas.
| Spalva | Raudona |
| Žiedu skaičius ant stiebo | 1 vnt |
| Kvapas | Stiprus |
| Žiedo dydis: | 12-13 cm |
| Aukštis: | -90-100 cm |
| Plotis: | 80 cm |
| USDA: | 6 zona |
| Atsparumas miltligei | Vidutinis |
| Atsparumas juodligei: | Vidutinis |