Internetinės parduotuvės http://www.roziurojus.lt pirkimo taisyklės ir sąlygos

 

Pirkimas

  • jei este naujas vartotojas Jums reikia UŽSIREGISTRUOTIregistracijai netinka one.lt paštas), jei registruotas – PRISIJUNGTI;
  • išsirinkite prekę, į langelį įrašykite pageidaujamą kiekį ir paspauskite mygtuką ĮTRAUKTI Į KREPŠELĮ, jei šalia šio mygtuko nėra langelio kiekiui įrašyti, jį paspaudus į krepšelį bus įtrauktas 1 vnt ;
  • prekė atsiras PIRKINIŲ KREPŠELYJE;
  • jei užsakymo nebaigėte ir norite, kad jis išliktų jūsų pirkinių krepšelyje – atsijunkite paspaudę žodį ATSIJUNGTI;
  • atidžiai peržiūrėkite savo PIRKINIŲ KREPŠELĮ, jei ką koregavote paspauskite mygtuką ATNAUJINTI KREPŠELĮ;
  • jei norite išsiųsti užsakymą spauskite mygtuką UŽSAKYTI,
  • paspaudę mygtuką UŽSAKYTI išvysite asmeninę informaciją, pasitikrinkite ar teisingas pristatymo adresas (prašome naudoti lietuviškas raides), jei turite pastabų ar pageidavimų įrašykite į skiltį KOMENTARASir spauskite mygtuką SIŲSTI UŽSAKYMĄ;
  • dviejų dienų bėgyje į savo el. paštą gausite užsakymo patvirtinimą ir numerį bei informaciją apie apmokėjimą.

 

Garantija ir prekių grąžinimas

Visi mūsų augalai ir jiems skirti produktai turi jus pasiekti puikios būklės ir šviežumo, taip, kaip jie paliko mūsų medelyną. Jei nesate patenkintas jų būkle atvykimo metu, praneškite mums kaip įmanoma greičiau (maksimaliai per 14 dienų) ir mes pasirūpinsime pakeitimu arba grąžinimu. Jums pageidaujant, grąžinsime pinigus. Mūsų atsakomybė yra pagal tas prekių kainas, kurios nurodytos interneto svetainėje. Jūs turėsite atsiųsti mums atgal supakuotas prekes tuo pačiu būdu ir toje pačioje pakuotėje kaip gavote.

Užsakymo atšaukimas

Jei norite atšaukti užsakymą, turėtumėte susisiekti su mumis elektroniniu paštu ar telefonu. Jei jūsų užsakymas yra dėl ne greitai gendančių prekių, jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti užsakymą iki 7 darbo dienų po gavimo. Jūs turite tinkamai pasirūpinti globojamomis prekėmis ir jos turi būti grąžintos mums, originalioje pakuotėje, supakuotos tuo pačiu būtų, kuo greičiau, jūsų kaštais. Jei prekė yra didelė, mes galime pasirūpinti už jus jos paėmimu, o jūs apmokėsite mums paslaugos savikainą (pateiksime Jums išrašą). Mes pasiliekame teisę anuliuoti bet kokį užsakymą. Jūsų kaip vartotojo teisės, nėra įtakojamos bet kurios iš šių verslo sąlygų.

 

Užsakymo siuntimas bendrai

Užsakymai yra išsiunčiami nedelsiant (paprastai3-5 darb dienos)  paštu arba kurjeriu, jeigu nenurodyta kitaip. Jūs gausite pranešimą telefonu ir/arba elektroniniu paštu dėl kiekvieno užsakyto augalo pristatymo datos.
Gyvų augalų pristatymas nėra tas pats, kaip negyvų prekių pristatymas. Šiuo atveju svarbiausia saugus tiekimas. Jei mes turime kokių nors abejonių dėl ekstremalių oro sąlygų, pavyzdžiui, per didelio karščio ar šalčio, ir / ar ilgesnio tiekimo laiko rizikos (pvz. prieš savaitgalį), mes Jums nedelsiant pranešime apie šias aplinkybes ir pasiūlysime jums artimiausią pristatymo datą. Ši taisyklė taip pat taikoma, kai augalai nėra pasirengę palikti medelyno (dėl specifinių priežasčių – augimo stadijos, liūties arba apsaugos nuo kenkėjų ir ligų priemonių taikymo). Prieš patvirtindami savo užsakymą, jūs turėtumėte patikrinti konkrečių augalų siuntimo sąlygas. Jei yra planuojamų vėlavimų išimties tvarka mes pasiliekame sau teisę pristatyti per ilgesnį laiką, atsižvelgiant į internetinės prekybos taisykles, galiojančias Lietuvoje ir ES.

Mokėjimas

Mes priimame šiuos mokėjimo būdus: el. bankininkyste – PAYSERA (MOKĖJIMAI.LT) sistemoje, COD (grynaisiais pinigais pristatymo metu –  tik Lietuvoje), paprastuoju banko pavedimu eurais.

Užsakymai yra apmokami per mokejimai.lt sistemą. Ši sistema ne tik leidžia pasirinkti apmokėjimą per bet kurį Lietuvos banką, bet ir kreditinėmis kortelėmis. Mūsų parduotuvėje Jūs suformuojate užsakymą ir tada esate nukreipiami į mokejimai.lt, kur pasirenkate Jums patogų mokėjimo būdą ir apmokate. Jums apmokėjus užsakymą per mokejimai.lt sistemą, mes akimirksniu gauname apie tai žinutę ir nedelsdami galime pradėti vykdyti užsakymą. Jeigu bet kokios prekės nebėra galimybės patiekti – mes grąžiname pinigus. Pinigų gražinimus vykdome per trys banko darbo dienas.
  Prekių pristatymas

 

. Paslaugos kaina


Už pristatymą 6 eur (krepšelis svorį ir kainą suskaičiuoja automatiškai). Augalams būtinas specifinis pakavimas ir įtvirtinimas, tačiau mes rūpestingai supakuosime be papildomų išlaidų jums.Gyvi augalai išsiūnčiami iki savaitgalio.

Pristatymo dieną kurjeris jums paskambins ir sutars su jumis patogų pristatymo laiką

.

Didesni nei 120 EUR  užsakymai į bet kurią Lietuvos vietą pristatomi NEMOKAMAI.

Kainos

Kainos nurodytos su PVM. Mes pasiliekame teisę keisti kainas iš anksto neįspėjus, arba pasikeitus PVM tarifui.

Specialūs pasiūlymai, kuponų kodai

Visi specialūs pasiūlymai, kuponų kodai, nuolaidos gali būti naudojami tik vieną kartą. Bet koks kupono kodas arba nuolaida negali būti naudojami kartu su bet kuria kita nuolaida (nuolaidos nesumuojamos).

Prekės vaizdai

Prekių vaizdai yra iliustracinio pobūdžio, išsamesnė informacija pateikiama produkto apraše. Prierašas GYVA FOTO reiškia, kad augalas atrodys panašiai (atsižvelgiant į metų laiką)

Pardavimo sąlygos

Informacija pateikta apie produktus paremta mūsų žiniomis, ir yra skirta tik bendram susipažinimui. Visi matmenys, ūgiai, svoriai ir tūriai yra apytiksliai. Gaminio aukštis yra apytikslis aukštis įskaitant vazoną (tarą). Taip pat atminkite, kad aplinkos veiksniai gali turėti įtakos augalų augimui (pvz. rudenį pamatuotas augalas pavasarį gali būti apgenėtas). Detaliau apie matmenis žiūrėkite skyriuje Trumpiniai augalų pavadinimuose. Jums pageidaujant, galime atsiųsti konkrečiai jūsų užsakytų ir siuntimui atrinktų augalų nuotraukas prieš išsiuntimą.

Alternatyvos

Kartais prekių (augalų) nebegalima pateikti dėl pakenkimo, sąlygoto aplinkos veiksnių, dėl aukštos paklausos ar kitų priežasčių. Tokiu atveju, mes galime išsiųsti kruopščiai atrinktą alternatyvą. Jei mūsų atsiųsta alternatyva neatrodo priimtina, būtinai nedvejodami susisiekite su mumis ir mes jums pervesime grąžinamąją išmoką padengti neturimos prekės kainai.

Klientų aptarnavimas

Dėl visų užklausų, paraiškų dėl prekių praradimo ar sugadinimo pervežant, būtina nurodyti užsakymo numerį arba savo pilną adresą. Susisiekite su mumis įprastais būdais.

Skundai

Į jūsų skundus reaguosime nevėliau kaip per 5 darbo dienas, ir pasiūlysime sprendimą, bei informuosime jus apie priimtus sprendimus

 

Privatumas ir duomenų apsauga

Mes įsipareigojame apsaugoti jūsų privatumą. Mes naudojame tik informaciją, kurią mes renkame apie jus teisėtai (pagal 1995 m. ES duomenų apsaugos direktyvą). Mes renkame informaciją apie jus dėl dviejų priežasčių: pirma, kad apdoroti Jūsų užsakymą ir, antra: suteikti jums geriausią įmanomą paslaugą.

 

Informacija, kurią renkame apie jus, apima:
jūsų vardas ir adresas
telefono numeris
elektroninio pašto adresas

Mes niekada nerinksime slaptos informacijos apie jus be jūsų sutikimo. Informacija, kurią turime, bus tiksli ir nepasenusi. Jūs galite patikrinti mūsų turimą informaciją apie jus atsiųsdami mums laišką. Jei pastebėsite kokių nors netikslumų, mes ją ištrinsime arba nedelsiant ištaisysime. Asmeninė informacija, kurią mes laikome, yra laikoma saugiai įstatymų numatyta tvarka. Jei mes ketinsime perduoti informaciją ne EEE (Europos ekonominėje erdvėje), mes visada turėsime gauti jūsų sutikimą. Jei turite kokių nors klausimų / komentarų apie privatumą – turėtumėte susisiekti su mumis.

PATVIRTINTA

Lietuvos Respublikos teisingumo ministro

2014 m. balandžio 30 d. įsakymu Nr. 1R-154

 

 

 

PAVYZDINĖ NUOTOLINĖS SUTARTIES AR NE PREKYBOS PATALPOSE SUDARYTOS SUTARTIES ATSISAKYMO FORMA

 

 

 

(Šią formą užpildyti ir grąžinti tik tada, jei norite atsisakyti sutarties)

 

 

 

– Kam [čia verslininkas įrašo savo vardą ir pavardę ar pavadinimą, adresą ir, jei turi, savo fakso numerį ir elektroninio pašto adresą]:

 

– Aš / Mes* pranešu (-ame), kad atsisakau (-ome) pirkimo–pardavimo sutarties dėl šių prekių* / šių paslaugų teikimo sutarties*,

 

– Užsakytų* / gautų* [data],

 

– Vartotojo (-ų) vardas, pavardė,

 

– Vartotojo (-ų) adresas,

 

– Vartotojo (-ų) parašas (-ai) (tik jei ši forma pateikiama popierine forma),

 

– Data.