Rožių sodinukai

Ne kiekvienas gali džiaugtis nuosavu žemės lopinėliu, kurį galima užsodinti įvairiaspalvėmis rožėmis. Nors rožių sodinimas atrodo nesudėtinga užduotis, yra keli patarimai, kurie pravers norintiems ne tik turėti gražiai ir kokybiškai įrengtą rožių kompoziciją, bet tuo pačiu ir šiek tiek sutaupyti.     Patirtis rodo,kad daugelis nežino, kaip suformuoti rožyną ir kaip jas sodinti ir prižiūrėti,kuris vėliau sunyksta. Prarandame ne tik pinigus,bet ir tikėjimą rožėmis,kurios gali Jums suteikti tokią vietelę,kuri gali tapti nuosavu oazės kampeliu ar šeimininko skonio vizitine kortele.

   Pildydami Jūsų pageidavimus, mes atvyksime pas jus su jūsų užsakytais rožių sodinukais sutartu laiku ,suteiksime reikalingą informacija-konsultacijas   apie rožių auginimą,patarsime kur ir kaip pasodinti.

Norint gauti visas šias paslaugas, jums tereikia užsisakyti tik 20 ( ar daugiau) rožių sodinukų,toks kiekis būtinas norint įrengti išvaizdų rožyną.

P.s Gauname labai daug prašymų, dėl mažesnio užsakymo. Parašykite arba paskambinkite iš anksto, bandysime suderinti.

. Pagal kiekvieno kliento poreikius bei finansines galimybes pasiūlysime optimaliausią variantą – sprendimą, kaip įsirengti rožyną.

Užsakymai: užsisakykite 2020 sezonui,taip patikimiau.Užsakymus pradėsime vykdyti nuo balandžio pabaigos  pagal grfiką.

Ypatingas pasiūlymas; išankstinius užsakymus pristatysime patys- taip saugiau.

(užsakymus pristatysime balandžio pabaigoje,gegužės pradžioje,kai bus tinkamas laikas sodinti ir suderinsime pristatymą)

agronomo.patarimai@gmail.com

+370 652 78157